• 2018.01.09 - Zapraszamy do Centrum Młodych na ul. Inżynierską 1!
 • 2018.03 - zbliża się XI edycja Praskiego Festiwalu Filmów Młodzieżowych
 • 2018.04.29 - 23 rocznica powstania świetlicy Nasz Klub
Strony naszych
projektów:
RadioPraga.pl    Festiwal Filmów Młodzieżowych    Portal jaktoco?    Tu Praga    Praska wiatoteka    wsparcie w starcie
 
Klub Młodzieżowy
Nasz Klub znajduje się w kamienicy na ul. Szwedzkiej w lokalu nr 82 i jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.00-19.00.
 
Nasi wychowankowie to młodzież uczęszczająca do pobliskich gimnazjów i szkół ponadginmnazjalnych. Większość naszych wychowanków to osoby które uczęszczały uprzednio do prowadzonej przez nas Świetlicy Socjoterapeutycznej. 
 
Podobnie jak w pracy z dziećmi tak i tu stawiamy na relacje oparte na zaufaniu, otwartości, szczerości. Ważną rolę w naszym codziennym wspólnym „byciu” stanowi wspólne poszukiwanie potencjałów tkwiących w tych młodych ludziach.  Aby pomóc im uwierzyć we własne siły stwarzamy im różne możliwości, dajemy im możliwość wyboru własnej ścieżki i wspieramy ich w tym.
 
Nasze działania opieramy na realizacji potrzeb naszych podopiecznych. To co wspólnie robimy uzależnione jest również od poziomu energii jakim młodzież dysponuje. Spędzany wspólnie czas wypełniony głównie przez organizowane wspólnie zajęcia sportowo-ruchowe (głównie piłka nożna), plastyczne, fotograficzne, dziennikarskie, kulinarne, z wizażu, komputerowe, profilaktyczne. 
 
Podstawą naszej pracy jest socjoterapia – raz w tygodniu spotykamy się na zajęciach podczas których rozmawiamy o tym co dla nas ważne, trudne, o tym, co nas interesuje, bawi… Uczymy się jak radzić sobie z porażkami, dowiadujemy się jak widzą nas inni i jak my spostrzegamy świat…
 
Podobnie jak w pracy z dziećmi poprzez wyjścia w różne miejsca staramy się pokazać piękno i różnorodność świata. Odwiedzamy kino, teatr, filharmonię… Spędzamy czas oglądając filmy podczas organizowanych nocy filmowych… Jeździmy rowerami, na rolkach, zwiedzamy Warszawę i jej okolice… W naszym napiętym grafiku znajdujemy także czas na wspólna naukę, dbamy również o klub i miejsce które jest dla nas niezwykle.
 
Zapisać się do nas może każdy, ale podstawowym warunkiem przyjęcia do świetlicy jest oczywiście dobrowolność i chęć. 
Zapraszamy !!!
 
Zdjęcia i więcej informacji o Klubie Młodzieżowym pojawi się wkrótce - uczestnicy zajęć przygotowują swoją prezentację. 
 
Projekt jest finansowany ze środków m.st. Warszawy na podstawie umowy z dnia 18 grudnia 2015 numer: PRN-7SZ-B/VI/1/6/10/048/15/30/771

 

mBank
31 1140 2004 0000 3102 7749 6095
KRS 0000163383
Wspierają nas:
 • Wspierają nas: 1
 • Wspierają nas: 2
 • Wspierają nas: 3
 • Wspierają nas: 4
 • Wspierają nas: 5
 • Wspierają nas: 6
 • Wspierają nas: 7
 • Wspierają nas: 8
 • Wspierają nas: 9
 • Wspierają nas: 10
 • Wspierają nas: 11
 • Wspierają nas: 12
 • Wspierają nas: 13
 • Wspierają nas: 14
 • Wspierają nas: 15
 • Wspierają nas: 16
 • Wspierają nas: 17
 • Wspierają nas: 18
 • Wspierają nas: 19
 • Wspierają nas: 20
 • Wspierają nas: 21
 • Wspierają nas: 22
 • Wspierają nas: 23
 • Wspierają nas: 24
 • Wspierają nas: 25
 • Wspierają nas: 26
 • Wspierają nas: 27
 • Wspierają nas: 28
 • Wspierają nas: 29
 • Wspierają nas: 30
 • Wspierają nas: 31
 • Wspierają nas: 32
 • Wspierają nas: 33
 • Wspierają nas: 34
 • Wspierają nas: 35
 • Wspierają nas: 36
 • Wspierają nas: 37
 • Wspierają nas: 38
 • Wspierają nas: 39
 • Wspierają nas: 40
 • Wspierają nas: 41
 • Wspierają nas: 42
 • Wspierają nas: 43
 • Wspierają nas: 44
 • Wspierają nas: 45
 • Wspierają nas: 46
 • Wspierają nas: 47
 • Wspierają nas: 48
 • Wspierają nas: 49
 • Wspierają nas: 50
 • Wspierają nas: 51
Serduszko na Facebook'u
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Akceptuję